sargarmi sargarmi

سرویس کاهش پینگ

پشتیبانی از تمامی بازهای موجود و سرورهای متنوع با پشتیبانی کاملا واقعی 

تست کاملا رایگان
سرویس کاهش پینگ

سرویس کاهش پینگ

پشتیبانی از تمامی بازهای موجود و سرورهای متنوع با پشتیبانی کاملا واقعی 

تست کاملا رایگان
farsisaz

1
  • پاپاپ سایت به صورت بلند مدت با بیشترین قیمت پیشنهادی واگذار می شود!!
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳
حجم
دستهبازی رایانه ای
فرمت

نسخه Legendary Edition کاملترین نسخه بازی Skyrim است و شاملDLC ها و امکانات Dawnguard™, Hearthfire™ Dragonborn™ و پکیج عظیم High Resolution Packاست. Skyrim پنجمین عنوان از سری بازی The Elder Scrolls V است و حدود ۲۰۰ جایزه مختلف به عنوان بهترین بازی سال...

امتیاز شما
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

نسخه Legendary Edition کاملترین نسخه بازی Skyrim است و شاملDLC ها و امکانات Dawnguard™, Hearthfire™ Dragonborn™ و پکیج عظیم High Resolution Packاست. Skyrim پنجمین عنوان از سری بازی The Elder Scrolls V است و حدود ۲۰۰ جایزه مختلف به عنوان بهترین بازی سال را از جشنواره ها مختلف دریافت کرده کرده است و رتبه ۹ را سایت رتبه دهی بازی ها یعنی گیم اسپات گرفته است.

|نسخه فشرده بدون حذفیات با حجم ۳٫۸ گیگابایت از  دی ال فاکس|

سرزمین Skyrim یک جهان آزاد ( open-world ) است، که در آن موجودات افسانه ای ، اهریمنان و حیوانات باستانی زندگی می کنند و منطقه ای سرد و کوهستانی است. چندین سال پیش گروهی از آدم ها برای زندگی راهی سرزمین اسکایریم شدند و به زندگی در کنار این موجودات اساطیری عادت کردند و دوره ی خوشی را هم سپری میکردند. اما این موجودات انسان ها را دشمنان خود تلقی کردند و با هم متحد شدند، تا انسان هایی که به Skyrim آمده اند را نابود کنند. این موجودات خطرناک در اقدامات وحشیانه انسان ها را به قتل رساندند و تنها در این بین ۳ نفر از دست این موجودات شرور نجات پیدا کردند. این سه نفر از اسکایریم مهاجرت می کنند و برای انتقام نسل خود و بقایای آدمیان ارتش ۵۰۰ نفری برای انتقام از موجودات خبیث اسکایریم آماده می کنند. اما اهریمن بزرگ سر از خاک برمیدارد و آماده نبرد با انسان ها میشود، موجود هولناکی که کسی یارای مقابله در برابرش را ندارد. در بازی he Elder Scrolls V: Skyrim نسبت به نسخه قبلی نبرد ، گیم پلی و گرافیک در حد بسیار بالایی قرار دارد و در نبردهای انسان ها برای انتقام از موجودات خبیث اسکایریم دشمنان مختلفی از زامبی ها , ترول ها , اسکلت ها , غول های عظیم الجثه و ارواح یخی گرفته تا عنکبوت های عظیم , اژدهایان , گرگ ها , اسب ها , ماموت ها و ببرهای دندان شمشیری و … را خواهیم دید، یک نبرد اساطیری که هیچ وقت فراموش نمی کنید. 

حداقل سیستم مورد نیاز :

 OS: Windows 7 / Vista / Vista64 / XP
Pentium 4 3.0GHz
Memory: 2 GB for XP / 2GB for Vista
Graphics: DirectX 9 compatible video card with 128 MB, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 or better
Hard Drive: At least 7 GB of free space

تصاویری از محیط بازی :

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.


مشخصات بازی
تاریخ انتشار19 آگوست 2014
حجم
دستهبازی رایانه ای
فرمت
نظرات بدون دیدگاه
نویسندهdlfox
تعداد دانلود34200
نسخه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود
PASSWORD : www.dlfox.com

مشابه که کاربران نیز مشاهده کرده اند

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب سایت بر اساس

NEWEST SITES

بازی های آینده …

COMING SOON