دی ال فاکس 

محل درج کوتاه از تبلیغ شما 

کلیک کنید
محل تبلیغ شما

دی ال فاکس 

محل درج کوتاه از تبلیغ شما 

کلیک کنید
محل تبلیغ شما

2
تاریخ انتشاریکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳
حجم
دستهبازی ایکس باکس 360
فرمت

بعد از E3 میتوان گفت ، بزرگ ترین فستیوال بازی های کامپیوتری این جشنواره میباشد.امسال شرکت های بزرگی همچون EA ، SONY , Microsoft آمدند بازی های را به نمایش گذاشتند. که هر یک را به صورت جداگانه با بهترین کیفیت قرار داده...

امتیاز شما
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

بعد از E3 میتوان گفت ، بزرگ ترین فستیوال بازی های کامپیوتری این جشنواره میباشد.امسال شرکت های بزرگی همچون EA ، SONY , Microsoft آمدند بازی های را به نمایش گذاشتند. که هر یک را به صورت جداگانه با بهترین کیفیت قرار داده ایم .چندی پیش جنشواره ی بسیار بزرگ و محبوب Gamescom شروع شد و تمام بازیسازان بزرگ نیز برای معرفی بازی ها خود و شاخ شانه کشیدن برای دیگری با دستانی پر به رقابت آمدند.اخبار زیادی منتشر شد و ما هم در حد توان توانستیم تمام تریلرها و کنفرانس ها را برای شما قرار داده ایم .

تمامی تریلرها با کیفیت HD به صورت جداگانه قرار داده شده است.

.امسال شرکت های بزرگی همچون EA ، SONY , Microsoft آمدند بازی های را به نمایش گذاشتند.بازی های بسیار زیبای همچون Assass’s Creed Uniy ، Call Of Duty Advanced Warfar ، Metal Gear Soild:The Phantam Pin و بسیاری دیگر به نمایش در آمدند.از اخبارهای بسیار حاشیه انگیز آن میتوان از انحصاری شدن بازی Rise Of Tomb Rider نام برد که تنها در مدت یک روز اعلام شد این بازی تنها یک انحصاری زمانی برای XBOX One میباشد و یا تائید شدن رسمی بازی Metal Gear Soild V:The Phantam Pin توسط سازنده ی بازی یعنی هیدئو کوجیما و دیگر مواردی که میگذاریم خودتان در ادامه ی مطلب آن ها را دانلود کرده و از خواشی آخبار آن ها با خبر بشوید.

تصاویری از محیط تریلرها :

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.


مشخصات بازی
تاریخ انتشار17 آگوست 2014
حجم
دستهبازی ایکس باکس 360
فرمت
نظرات بدون دیدگاه
نویسندهdlfox
تعداد دانلود1440
نسخه

دانلود
PASSWORD : www.dlfox.com

مشابه که کاربران نیز مشاهده کرده اند

, , , , , , , , , , , , , , , , ,


gameriver

مطالب سایت بر اساس

NEWEST SITES

بازی های آینده …

COMING SOON