lightresponse dlfox

گیم دونی دات کام

مرکز خرید و فروش اکانت بازی دست دوم و نو

کلیک کنید
گیم دونی

پارسی ممبر

بزرگترین پنل خدمات مجازی , ارزانترین خدمات در ایران

ورود به سایت
پارسی ممبر

2
تاریخ انتشارپنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
حجم
دستهبازی ایکس باکس 360
فرمت

 این بازی تنها دارای بخش Multiplayer است و در کنار آن ما شاهد تزریق عناصر بخش تک نفره هستیم. بخش های فرعی که کم هستند اما بسیار زیبا اند و به طور کاملا زیبایی با بخش Multiplayer ترکیب شده...

امتیاز شما
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

 این بازی تنها دارای بخش Multiplayer است و در کنار آن ما شاهد تزریق عناصر بخش تک نفره هستیم. بخش های فرعی که کم هستند اما بسیار زیبا اند و به طور کاملا زیبایی با بخش Multiplayer ترکیب شده اند. در Titanfall می توانید با بازیکنان دیگر در سراسر جهان به مبارزه بپردازید. مبارزه ای سخت و نفس گیر که به گفته Respawn به طور ۶ در مقابل ۶ است که NPC ها هم در آن نبرد وجود دارند…..

دانلود  با حجم ۸٫۶ گیگابایت با فرمت iso

Titanfall XBOX360-P2P

آماده یورش

در هر گروه باشید فرقی نمی کند همان طور که گفته شد شما یک Pilot هستید٬ یک انسان. این شما هستید که در بازی وارد یک Titan می شوید و یا از آن خارج می شوید و آن را از دور کنترل می کنید. در خارج از Titan و در حالی که یک Pilot هستید باید برای کسب امتیاز و جلوگیری از کشته نشدن توسط Pilot های دیگر بجنگید. در خارج از Titan ها شما یک Pilot بی دفاع نیستید بلکه یک Pilot تا دندان مسلح و بسیار پر سرعت که قابلیت هر کاری را دارد می باشید. شما می توانید از میان اسلحه های بسیار که مخصوص Pilot ها هستند٬ خود را مجهز کنید و سپس به سوی جنگ رهسپار شوید. Pilot ها با توجه به تجهیزات و زره خود بسیار مقاوم اند و می توانند از ارتفاعات زیادی به زمین پریده و هیچ آسیبی نبینند. همچنین Pilot ها یک jet pack دارند که به پشت آنها وصل است و کارایی های زیادی دارد. با این jet pack می توانند پرش های بسیار بلندی انجام دهند٬ سرعت دویدن خود را با این jet pack دو برابر کنند و همچنین به روی دیوار پرش کرده و بر روی آن راه بروند. با توجه به اسلحه ها و امکانات نام برده شما می توانید تک تیراندازی ساکت باشید و با پرواز به گوشه ای رفته و به دشمنان حمله کنید و یا می توانید به طور مستقیم به Pilot های دیگر حمله کنید و به جنگ Titan های آنها رفته و بر روی آنها پریده و آنها را با تیر اندازی  بر مدارهایشان نابود کنید! شما می توانید بر روی یک Titan پرش و به آن شلیک کنید و حتی قسمتی از بدن فلزی آن را جدا کنید٬ همچنین می توانید بر پشت Titan های خودی نیز سوار شده و شروع به تیر اندازی کنید!

عروج Titan ها

اگر در بازی درون یک Titan هستید قضیه کاملا فرق می کند. Titan ها بسیار قوی تر و بزرگ تر هستند. هنگامی که شما بازی را شروع می کنید باید ۲ دقیقه منتظر بمانید تا Titan شما ساخته شود٬ بعد از آن شما می توانید با Titan تماس بگیرید تا به منطقه مورد نظر بیاید (آن منطقه با انتخاب شماست) سپس با زدن دکمه تعامل٬ Titan شما را با دست گرفته و به داخل خود می برد. بعد از آن شما می توانید از Titan استفاده کنید و هر زمان که خواستید از آن خارج کنید. Titan ها بدون یک Pilot در سوار خود نیز با دشمنان مبارزه می کنند. شما می توانید برای Titan خود یک منطقه را مشخص کنید تا به آنجا برود و دشمنان را نابود کند. این را بدانید که Titan ها موجواتی بزرگ و البته بسیار سفت و سخت اند و می توانند به سرعت بدوند و در راه همه چیز را نابود کنند و حتی در سر راه Pilot ها را له کنند. آنها می توانند بسیاری از سلاح ها را به دست بگیرند. البته مانند بیشتر بازی ها رباتی شما حتما نباید یک اسلحه در دست داشته باشید تا با دشمنان بجنگید بلکه حتی بدون اسلحه نیز می توانید در بازی غوغایی به وجود بیاوردید؛ می توانید یک Pilot را با دست گرفته٬ له کنید و یا آن ها به جایی دور پرت کنید. علاوه بر آن نبرد دو Titan با هم نیز بسیار زیبا است و از اینجا زیبا تر می شود که دو Titan با دست خالی مبارزه کنند! همه این کارها بسیار لذت بخش خواهد بود و با سرعتی خیره کننده انجام می شود و حس قدرت را به بازیکن القا می کند. بعد از آسیب دیدن بیش از حد Titan شما٬ شما تنها مدت کمی برای فرار از آن وقت دارید٬ خارج شدن در حالت عادی بسیار طول می کشد و از آنجا که دیگر کنترل Titan در دستان شما نیست تنها راه خروج اضطراری است. دستگیره ای درون Titan است که با کشیدن آن به هوا پرت می شوید و از مرگ نجات پیدا می کنید. این روش در زمانی که Titan شما هک شده است نیز مناسب است. تا کنون سه Titan اعلام و تایید شدند که Atlas (این ٬Titan از Titan های پیش فرض بازیست)٬ Ogre و Stryder نام دارند. البته همیشه این نکته فراموش نشود که وقتی سوار Titan ها هستید Pilot ها مورچه اند و می توانید آنها را له کنید. اما گاهی مورچه ها هم با همکاری یکدیگر قدرتمند می شود.

سیاره ای زیبا اما جنگ زده

بازی Titanfall با موتور گرافیکی Source ساخته شده است. این موتور توسط شرکت Valve Corporation ساخته شد و تا به کنون بازی های قدرتمندی مانند Counter-Strike: Global Offensive بر روی آن ساخته شده اند. اما هیچ کدام از بازی های که تا به کنون ساخته شده اند مانند Titanfall نیستند. Titanfall بازی است که از حداکثر توان این موتور استفاده خواهد کرد تا بازی بسیار فوق العاده ای را به ما بدهد. Titanfall مانند هیچ کدام از بازی های ساخته شده نیست و یک تجربه زیباست! Titan ها در بازی به زیبایی طراحی و ساخته شده اند و پر از جزئیات زیبا می باشند.  Pilot ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بسیار زیبا ساخته شده اند به طوری که اگر به لباس آنها نگاهی بیندازیم به طور کامل به این موضوع پی خواهیم برد. فیزیک بازی بسیار خوب است و ما شاهد بهترین گرافیک در بین بازی ها هستیم. تجربه ی این بازی در ۶۰ فریم در ثانیه با گرافیک زیبا و سرعت آن٬ اکشنی ناب با سرعتی فوق العاده را به وجود می آورد. نقشه های بازی نیز فوق العاده زیبا طراحی شده اند٬ به طور مثال نقشه ی  Angel City در بازی Titanfall نگاهی می اندازیم. نقشه این بازی شامل درخت های زیبا٬ و گرافیکی مناسب و در خور یک نقشه مناسب است. خیابان های بزرگی که در نقشه بازی وجود دارند محل عالی برای مبارزه  Titan ها می باشند.

تصاویری از محیط بازی:

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

question-mark بحث و تبادل نظر در مورد این مطلب


مشخصات بازی
تاریخ انتشار14 آگوست 2014
حجم
دستهبازی ایکس باکس 360
فرمت
نظرات بدون دیدگاه
نویسندهdlfox
تعداد دانلود3725
نسخه

دانلود
PASSWORD : www.dlfox.com

مشابه که کاربران نیز مشاهده کرده اند

, , , , , , , , , ,


gameriver

مطالب سایت بر اساس

NEWEST SITES

بازی های آینده …

COMING SOON