zula sargarmi sargarmi

سرویس کاهش پینگ

پشتیبانی از تمامی بازهای موجود و سرورهای متنوع با پشتیبانی کاملا واقعی 

تست کاملا رایگان
سرویس کاهش پینگ

سرویس کاهش پینگ

پشتیبانی از تمامی بازهای موجود و سرورهای متنوع با پشتیبانی کاملا واقعی 

تست کاملا رایگان
farsisaz

1
  • پاپاپ سایت به صورت بلند مدت با بیشترین قیمت پیشنهادی واگذار می شود!!
تاریخ انتشارپنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳
حجم
دستهبازی پلی استیشن 3
فرمت

بازی زیبای خون اشام نسخه فول اچی دی  برای PS3 توسط کمپانی بزرگ Capcom منتشر شد. این بازی نسخه دوباره بازسازی شده از اولین نسخه فرانچایز بسیار محبوب و وحشتناک Resident Evil است.دانلود با حجم ۸٫۵ گیگابایت در ادامه مطلب....

امتیاز شما
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

بازی زیبای خون اشام نسخه فول اچی دی  برای PS3 توسط کمپانی بزرگ Capcom منتشر شد. این بازی نسخه دوباره بازسازی شده از اولین نسخه فرانچایز بسیار محبوب و وحشتناک Resident Evil است.دانلود با حجم ۸٫۵ گیگابایت در ادامه مطلب.

حتما شما بازی Resident Evil HD Remark نسخه wii را به خاطر دارید، مدتی هم توسط نرم افزار دلفین برای PC هم تبدیل شد. نسخه HD Remaster همان نسخه دوباره ساخته شده این بازی با گرافیک بالاتر ، جلوه های بصری جدیدتر و داستان کاملتر است. که امروز ما نسخه Playstation 3 را برای شما آماده دانلود کرده ایم. داستان بازی درباره گروه Alfa است، که بدنبال تیم Bravo راهی کوهستان آرگلی می شوند، Joseph Frost یکی از اعضای گروه آلفا به محض ورود به کوهستان آرگلی و حومه Racoon با جسد Kevin Doooley که یکی از اعضای گروه آلفا یا همان S.T.A.R.S است، در آنجا کشته شده است روبرو می شود و در این هنگام با سگ های خونخواری مواجه می شود و توسط آن سگ ها کشته می شود، هلی کوپتری که گروه آلفا را پیاده کرده است از مهلکه فرار می کند و ۴ نفر باقیمانده برای نجات جان خود خود را به کاخ تاریخی که در آن محل است، پناه می برند، اما با وارد شدن به کاخ و عمارت تاریخی با تعدادی از افراد گروه Bravo مواجه می شوند، و متاسفانه اعضای گروه براوو به زامبی های وحشتناکی مبدل شده اند و این سرنوشت شوم دامن گیر تمام گروهشان شده است و این سرآغاز داستان نسخه HD Remaster است و الان شما باید با یکی از کارکترهای Jill Valentine و Chris Redfield بازی را شروع کنید و هر کدام را انتخاب نمایید ، یکی از آن ها ناپدید میشود. علاوه بر کریس و جیل barry Burton و Albert Wesker هم در بازی حضور دارند. حالا شما باید به دنبال علت این رویداده های مهلک در آن عمارت بزرگ بگردید و موجودات بسیار خطرناک ، زامبی ها و سگ های خونخوار در هر جا از کاخ در کمین شما هستند.

مشخصات بازی Resident Evil HD:

پلتفرم : PS3

زبان : English | Japanes

سال انتشار : ۲۰۱۴

فریمور بازی : +CFW 4.65

حجم بازی : ۸٫۵ گیگابایت

ریلیز کننده : iMRAS

سبک بازی : ورزشی

Region: FREE

Video: PAL

Image: ISO


مشخصات بازی
تاریخ انتشار04 دسامبر 2014
حجم
دستهبازی پلی استیشن 3
فرمت
نظرات بدون دیدگاه
نویسندهdlfox
تعداد دانلود5063
نسخه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود
PASSWORD : www.dlfox.com

مشابه که کاربران نیز مشاهده کرده اند

, , , , , , , , , ,

مطالب سایت بر اساس

NEWEST SITES

بازی های آینده …

COMING SOON