دی ال فاکس 

محل درج کوتاه از تبلیغ شما 

کلیک کنید
محل تبلیغ شما

دی ال فاکس 

محل درج کوتاه از تبلیغ شما 

کلیک کنید
محل تبلیغ شما

2
تاریخ انتشارشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۳
حجم
دستهبازی رایانه ای
فرمت

نفسها حبث.نگاه ها خیره.صدای روشن شدن موتور.سکوت….صدای گاز دادن اتوموبیلها می اید و دیگر خبری از سکوت نیست.هیجان به نهایت میرسد و صدای تشویقها و تشویقها بالا میگیرد..شمایید و یک مسابقه نهایت هیجانی با اتوموبیلهای مسابقه ای گرانقیمت که...

امتیاز شما
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

نفسها حبث.نگاه ها خیره.صدای روشن شدن موتور.سکوت….صدای گاز دادن اتوموبیلها می اید و دیگر خبری از سکوت نیست.هیجان به نهایت میرسد و صدای تشویقها و تشویقها بالا میگیرد..شمایید و یک مسابقه نهایت هیجانی با اتوموبیلهای مسابقه ای گرانقیمت که سکوت جماعت را میشکنید..به forza horizon 2 خوش امدید..یک مسابقه ریسینگ محبوب و حرفه ای که رانندگان را به مرز جنون خواهد کشاند.ماشین خود را روشن کنید و نشان دهید که یک راننده حرفه ای کیست!! خود را به جهان نشان دهید که میتوانید برترین باشید.گرافیک خیره کننده بازی همراه با صداپردازی عالی بازی لذت هیجان یک بازی بسیار زیبا را برای شما به ارمغان خواهد اورد. این بازی رو از دست ندید..

| دانلود با حجم ۸٫۱  گیگابایت  و فرمت ایزو از دی ال فاکس! |

****

تاریخ انتشار دیتای بازی : ۲۰۱۴/۰۹/۲۷
پلتفرم : XBox 360
فریمور بازی : iXtreme LT+ v4.0
تصویر : XBLA
زبان بازی : English

****

تصاویری از محیط بازی:

توجه:  فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۳% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

question-mark بحث و تبادل نظر در مورد این مطلب

 


مشخصات بازی
تاریخ انتشار27 سپتامبر 2014
حجم
دستهبازی رایانه ای
فرمت
نظرات بدون دیدگاه
نویسندهdlfox
تعداد دانلود23993
نسخه

دانلود
PASSWORD : www.dlfox.com

مشابه که کاربران نیز مشاهده کرده اند

, , , , , , ,


gameriver

مطالب سایت بر اساس

NEWEST SITES

بازی های آینده …

COMING SOON