دی ال فاکس 

محل درج کوتاه از تبلیغ شما 

کلیک کنید
محل تبلیغ شما

دی ال فاکس 

محل درج کوتاه از تبلیغ شما 

کلیک کنید
محل تبلیغ شما

2
تاریخ انتشارچهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۳
حجم
دستهبازی رایانه ای
فرمت

. این بازی دارای سبک استراتژیک بوده ، که جنگ های فضایی را نشان میدهد.امروزه این نوع بازیها به شدت زیاد شده است و قابل توجه آن است که طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. شما دقیقا باید در...

امتیاز شما
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

. این بازی دارای سبک استراتژیک بوده ، که جنگ های فضایی را نشان میدهد.امروزه این نوع بازیها به شدت زیاد شده است و قابل توجه آن است که طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. شما دقیقا باید در بازی ممکلت خود را افزایش دهید ، آن را مقاوم سازید ، تا دشمنان توانند مانع پیشرفت شما شوند. داستان بازی در زمان آینده رخ میدهد جایی که دیگر توپ و فشنگ جایی در جنگ ندارد و به جای آن اشعه های ماورای طبیعی و سلاح های فوق پیشرفته جایگزین شده اند.بازی دارای مراحل بسیار جذابی است و هر کدام بسیار زیبا میباشد. 

| دانلود بازی با حجم ۲٫۱ گیگابایت از دی ال فاکس!|

| فایل کرک گروه  Codex پیوست شد |

 در بازی دشنمنان بسیار زیادی وجو دارد و کشتن آن ها هر کدام استراتژی خاصی میطلبد.البته یک طرف دیگر هم وجود دارد که با موجودات عجیب و غریب میتوانید ، به پایگاهها حمله کرده و آن ها را از بین ببرید و انتخاب به شما بستگی دارد. گرافیک بازی نسبت به نسخه ی قبلی خود پیشرفت فراوانی داشته است و رنگ بندی و نور پردازی بسیار بهتر و زیبا تر شده است. صدا گذاری و نیز در بازی خوب است و هنگام برخورد به جایی یا ترکاندن اجسام دقیقا مانند واقعیت میباشد. البته شما در این بازی یک بازی خطی  را نیز میتوانید دنبال کنید که بهترین راه تجربه ی آن است.

 سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8.0, Windows 8.1 
Processor: Dual core CPU 2.0Ghz or faster 
Memory: 3 GB RAM 
Graphics: DirectX 10 video card with shader 4 support and Passmark Video Benchmark of 160 or above such as the following: ATI Radeon HD3650 or better (HD3650-HD8000, RX200-RX300+) (Radeon HD 4200 and HD 4250 not included) NVIDIA GeForce 8600 or newer (8800, 9600-9800, or 100-700+) (GeForce 8600M not included) Intel HD Graphics 2500 or higher 
DirectX: Version 10 
Hard Drive: 2 GB available space 

تصاویری از محیط بازی:

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۳% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

question-mark بحث و تبادل نظر در مورد این مطلب

logos nvidia (6) لینک رایگان ۱ ( لینک رایگان دارای محدودیت زمانی است ولی لینک vip تا ۱۲ ماه بر روی سرور می باشد)

logos nvidia (1)  پارت ۱

logos nvidia (1)  پارت ۲

logos nvidia (1)  پارت ۳

logos nvidia (1)  پارت ۴

logos nvidia (6)  لینک رایگان ۲ ( لینک رایگان دارای محدودیت زمانی است ولی لینک vip تا ۱۲ ماه بر روی سرور می باشد)

logos nvidia (1)  پارت ۱

logos nvidia (1)  پارت ۲

logos nvidia (1)  پارت ۳

logos nvidia (1)  پارت ۴

 

 


مشخصات بازی
تاریخ انتشار24 سپتامبر 2014
حجم
دستهبازی رایانه ای
فرمت
نظرات بدون دیدگاه
نویسندهdlfox
تعداد دانلود1144
نسخه

دانلود
PASSWORD : www.dlfox.com

مشابه که کاربران نیز مشاهده کرده اند

, , , , , , , , , , ,


gameriver

مطالب سایت بر اساس

NEWEST SITES

بازی های آینده …

COMING SOON