parsimember

توضیحات تبلیغات 

توضیحات تبلیغات شما در این سطر قرار خواهد گرفت 

کلیک کنید
Dlfox

توضیحات تبلیغات 

توضیحات تبلیغات شما در این سطر قرار خواهد گرفت 

کلیک کنید
Dlfox

1
تاریخ انتشاردوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۳
حجم
دستهبازی رایانه ای
فرمت

قسمت پایانی بسته الحاقی the Lost Crown برای Dark Souls II توسط کمپانی Bandai Namco منتشر شده است که این بسته الحاقی Crown of the Ivory King نام دارد. در این نسخه تمامی آپدیت ها و DLC های منتشر شده برای این بازی...

امتیاز شما
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

قسمت پایانی بسته الحاقی the Lost Crown برای Dark Souls II توسط کمپانی Bandai Namco منتشر شده است که این بسته الحاقی Crown of the Ivory King نام دارد. در این نسخه تمامی آپدیت ها و DLC های منتشر شده برای این بازی قرار داده شده و شما شاهد یک بازی کامل خواهید بود که شامل تمامی سلاح ها ، آپدیت ها ، مراحل جدید ، نقشه ها ، شخصیت ها و … خواهید بود . Crown of the Ivory  در محیطی برفی و سرد در جریان است،  دشمنان و ساکنان این محیط نیز بیشتر موجوداتی یخی و غول پیکر می باشند و نیز به دلیل برفی بودن محیط بازی مسلما دید بازیباز نسبت به گذشته بسیار محدود تر است؛  پس باز هم باید منتظر مرگ و دشمنانی به مراتب سخت تر از قبل بود.

| دانلود نسخه فشرده  بازی با حجم ۱۰٫۸ گیگابایت از دی ال فاکس!|

| این نسخه شامل خود بازی و DLC ها می باشد |

| کرک جداگانه پیوست شد  |

نیروهای قابل استفاده در این بازی هم ترکیبی از گذشته و ایده های جدیدی است. Assassinها به بازی بازگشته اند، با مخفی کاری خود را به درون سپاه دشمن می برند و هدف را به قتل می رسانند و البته بدون هیچ مزاحمتی از دروازه دشمن عبور می کنند. شوالیه ها قدرت جدیدی دارند که به آنها توانایی سریع تر حرکت کردن را می دهد تا مشکلات نسخه پیشین (کند بودن بیش از حد شوالیه ها)را حل کند. Wall Wagon ها هم در بازی هستند، برده دار ها هم که نیرو های انتحاری را به میدان نبرد می آوردند هم از نو آوری های این بازی هستند. به نظر می رسد که سازندگان یک گیم پلی خشونت آمیز تر (و صد البته حیله گرانه تر) را مد نظر داشته اند، چرا که با سیستم جدید “تله گذاری” بازی خطرناک تر هم می شود. اگر دوست دارید که دشمنان را به آتش بکشید و بر سر آنها مذاب بریزید یا قفس شیر ها را بر روی آنها باز کنید، (دی ال فاکس)پس منتظر باشید، چرا که سازندگان بازی قول (حتی) تله های بیشتر را هم داده اند تا علاوه بر بالا بردن هیجان بازی، را های دیگری برای مبارزه (علاوه بر مبارزه تن به تن) پیدا کنند. لازم به ذکر است که تعدادی از این تله ها توسط دشمنان قابل مشاهده نیست.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS : Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
Processor : AMD® Phenom II™ X2 555 3.2Ghz or Intel® Pentium Core ™ ۲ Duo E8500 3.17Ghz
Memory : ۲ GB RAM
Graphics : NVIDIA® GeForce® ۹۶۰۰GT, ATI Radeon™ HD 5870
DirectX : Version 9.0
Hard Drive : ۱۲ GB available space
Sound Card : DirectX 9 sound device
Additional Notes : Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended

سیستم پیشنهادی :

OS : Windows 7 SP1, Windows 8
Processor : Intel® CoreTM i3 2100 3.10GHz or AMD® A8 3870K 3.0GHz
Memory : ۴ GB RAM
Graphics : NVIDIA® GeForce® GTX 750 or ATI Radeon™ HD 6870 or higher
DirectX : Version 9.0
Hard Drive : ۱۵ GB available space
Sound Card : DirectX 9 sound device
Additional Notes : Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended

تصاویری از محیط بازی:

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۳% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.


مشخصات بازی
تاریخ انتشار29 سپتامبر 2014
حجم
دستهبازی رایانه ای
فرمت
نظرات بدون دیدگاه
نویسندهdlfox
تعداد دانلود2218
نسخه

دانلود
PASSWORD : www.dlfox.com

مشابه که کاربران نیز مشاهده کرده اند


gameriver

مطالب سایت بر اساس

NEWEST SITES

بازی های آینده …

COMING SOON