parsimember

توضیحات تبلیغات 

توضیحات تبلیغات شما در این سطر قرار خواهد گرفت 

کلیک کنید
Dlfox

توضیحات تبلیغات 

توضیحات تبلیغات شما در این سطر قرار خواهد گرفت 

کلیک کنید
Dlfox

1
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳
حجم
دستهبازی پلی استیشن 3
فرمت

هم اکنون  شرکت ۲K Games به طور رسمی قسمت بعدی سری Borderlands با نام Borderlands: The Pre-Sequel را برای ps3 منتشر  کرد داستان بازی بین Borderlands و Borderlands 2 و بر روی ماه رخ خواهد داد و در مورد ظهور Handsome Jack...

امتیاز شما
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

هم اکنون  شرکت ۲K Games به طور رسمی قسمت بعدی سری Borderlands با نام Borderlands: The Pre-Sequel را برای ps3 منتشر  کرد داستان بازی بین Borderlands و Borderlands 2 و بر روی ماه رخ خواهد داد و در مورد ظهور Handsome Jack نیز خواهد بود. در مجموع چهار شخصیت قابل بازی با نام های “Athena ، Wilhelm ، Claptrap و Nisha” نیز در عنوان Borderlands: The Pre-Sequel وجود دارد که جزئیات مربوط به این شخصیت ها در ادامه مطلب می باشد .

| دانلود نسخه imars با حجم ۵٫۶ گیگابایت  از دی ال فاکس!|

 Athena: این شخصیت دارای کلاس تانک است که در بازی با نام Gladiator شناخته می شود.Athena از سپری برخوردار است که در حالی فعال است که تمام آسیب فرونتال را جذب می کند و در پایان حرکتی را انجام دهد که دو برابر خسارت ایجاد کند.همچنین وی دارای یک درخت مهارت Phalanx است که از طریق آن می تواند خود را تقویت و سپر خود را نیز قوی تر کند.

* Wilhelm: این شخصیت با نام Enforcer شناخته می شود و در عنوان Borderlands 2 به عنوان یک رئیس ظاهر شده بود.

* Claptrap: بله ، این همان Claptrap از عنوان Borderlands 2 است.او با توانایی هایی به “Fragtrap” ارتقاء یافته است.

* Nisha: این شخصیت دارای کلاس “lawbringer” است.متاسفانه در حال حاضر جزئیات بسیاری در مورد این شخصیت وجود ندارد ، اما به نظر می رسد که او یکی از شخصیت های متمرکز بازی خواهد بود.

****

تاریخ انتشار دیتای بازی : ۲۰۱۴/۱۰/۱۴
ایدی بازی : NPEB01797
نرم افزار : +CFW 3.55
زبان بازی : English

ریلیز کننده : imars

****

تصاویری از محیط بازی:

توجه:  فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۳% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.


مشخصات بازی
تاریخ انتشار14 اکتبر 2014
حجم
دستهبازی پلی استیشن 3
فرمت
نظرات بدون دیدگاه
نویسندهdlfox
تعداد دانلود1185
نسخه

دانلود
PASSWORD : www.dlfox.com

مشابه که کاربران نیز مشاهده کرده اند

, , , ,


gameriver

مطالب سایت بر اساس

NEWEST SITES

بازی های آینده …

COMING SOON