دی ال فاکس 

محل درج کوتاه از تبلیغ شما 

کلیک کنید
محل تبلیغ شما

دی ال فاکس 

محل درج کوتاه از تبلیغ شما 

کلیک کنید
محل تبلیغ شما

2
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
حجم
دستهاخبار و اطلاعات
فرمت

به تازگی طی مصاحبه ای از آقای کوجیما عنوان شد که متالگریس ۵ آخرین عنوان از این سری میباشد.برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید . . . . همیشه عادت کرده بودیم هر بار که یک عنوان جدید...

امتیاز شما
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

به تازگی طی مصاحبه ای از آقای کوجیما عنوان شد که متالگریس ۵ آخرین عنوان از این سری میباشد.برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید .

.

.

.

همیشه عادت کرده بودیم هر بار که یک عنوان جدید از سری بازی های Metal Gear Solid منتشر میشد پس از آن کوجیما اعلام میکرد که عنوان منتشر شده آخرین عنوان از این سری میباشد و نسخه ی دیگری از بازی در آینده منتشر نمیشود اما این بار انگار قضیه فرق میکند و عنوان Metal Gear Solid V آخرین ساخته ی کوجیما در سری بازی های Metal Gear Solid میباشد . امروز بعد از انتشار تاریخ عرضه بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain بسیاری از گیمرها از این بابت خوشحال شدند در همین زمان کوجیما مصاحبه ای در این باره کرد که به طور واضح مشخص کرد که دیگر قصد ادامه ساخت این عنوان را ندارد و این آخرین Metal Gear میباشد که گیمرها تجربه مبکنند . او در مصاحبه خود گفت : ” من بسار شوکه شدم بعد از اینکه شما گفتید ۲۷ سال از عرضه اولین نسخه Metal Gear Solid میگذرد ، من بعد از هر سری از بازی که منتشر میشد به خودم میگفتم این آخرین عنوان این سری است اما باز به سمت ساخت بازی کشیده میشدم و اینطور بود که من چندین عنوان از این سری را منتشر کردم ، اما حال با عرضه عنوان Metal Gear Solid V من کار خود را تمام شده میبینم و احساس بسیار خوبی دارم و اگر روزی عناوین Metal Gear Solid نیز ادامه داشته باشد مطمنن من دستی در ساخت آن نخواهم داشت . ”

.
logos nvidia (8) سری بازی های Metal Gear Solid مطمنن دلش برای کوجیمای افسانه ای تنگ خواهد شد . !! عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ ۱ سپتامنبر امسال منتشر میشود .

.

حتما به خاطر دارید که هیدو کوجیما، چندی پیش در جریان نمایش Metal Gear Solid V : The Phantom Pain در TGS 2014 از یک شخصیت جدید در این بازی رونمایی کرد که البته نسبت به تمامی شخصیت ها متفاوت بود زیرا آن یک گرگ بود. حال اطلاعات جدیدی از این گرگ و چگونگی حضور او در بازی منتشر شده است که نشان از شخصیت شگفت انگیز این موجود دارد.
این گرگ Diamond Dog نام دارد که به اختصار DD نیز نامیده می شود. DD یک همکار اختیاری برای اسنیک خواهد بود یعنی او درست همانند شخصیت Quiet است و ممکن است اصلا اسنیک در بازی با او برخورد نکند. اگر شما بتوانید در طول بازی این گرگ را که البته در ابتدا یک توله است بیابید، Ocelot آن را آموزش می دهد و پس از مدتی او برای کمک رسانی به اسنیک در طول ماموریت ها، آماده می شود. صحنه های واقعی که از آموزش این گرگ در بازی خواهید دید، شما را شگفت زده خواهند کرد و نشان می دهد که کوجیما چه قدر بر روی آموزش حیوانات یتیم تحقیق کرده است. البته این اولین بار نیست که شاهد حضور یک جانور دست آموز در بازی ها می باشیم. سال گذشته، Call of Duty : Ghosts نیز از این موضوع استفاده کرده بود و شخصیت Riley را به وجود آورده بود که در نابود کردن دشمنان و یافتن مواد منفجره کمک رسانی می کرد. DD دقیقا همانند اسنیک است یعنی اینکه او نیز قابلیت پیشرفت های بیو مکانیکی دارد و می تواند خیلی بالاتر از یک حیوان دست آموز باشد. وی می تواند حملات خود را با اسنیک هماهنگ و یک پایگاه را نابود کند.

.
در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی-مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است تاریخی نامعلومی برای X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC نیز همزمان با انتشار نسخه های کنسولی، بر روی استیم عرضه می شود.

 


مشخصات بازی
تاریخ انتشار05 می 2015
حجم
دستهاخبار و اطلاعات
فرمت
نظرات بدون دیدگاه
نویسندهdlfox
تعداد دانلود1253
نسخه

دانلود
PASSWORD : www.dlfox.com

مشابه که کاربران نیز مشاهده کرده اند

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


gameriver

مطالب سایت بر اساس

NEWEST SITES

بازی های آینده …

COMING SOON